گارانتی معتبر

مشتری گرامی با عرض تبریک و تشکر از خرید و اعتماد شما به محصولات این گروه مهندسی در زمینه تولید برق به صورت نیروگاه هر چند کوچک؛ کلیه مخصولات طبق شرایط ذیل دارای گارانتی هستند .
گارانتی سیستم مولد برق ( نیروگاه شما حتی در مقیاس یک خانه مسکونی ) شما که از گروه مهندسی برق، صنعت، دیزل تهیه نموده اید . گروه مهندسی برق.صنعت.دیزل؛ در مدت تاسیس خود توانسته است با تامین برق اضطراری و یا دایم کار کارگاههای صنعتی و تولیدی و ساختمانی ، پلی باشد برای تولید‌کنندگان بزرگ و شرکتهای ساختمانی و ابنیه که با تولید برق و یا تامین برق محیط کارگاه خود دچار مشکل بوده اند .هدف بزرگ این شرکت ارائه بهترین راه کار و بصرفه ترین آن و با کیفیت بالا و در عین حال دارا بودن استانداردهای بین المللی ؛ که در نهایت منتهی به جلب رضایت مهندسین و متخصصین فعال در صنایع مختلف شود.
لازم به ذکر است، کلیه محصولات عرضه شده توسط گروه مهندسی برق صنعت دیزل با برندهای تجاری معتبر دنیا ، دارای گارانتی بوده که خود نشان دیگری بر کیفیت این محصولات می‌باشد. گروه مهندسی برق صنعت دیزل ؛ هم اکنون با حضور خود در بازار داخلی و حتی بازارهای منطقه ای در کشورهای همسایه ؛ آماده است تا برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان خود بیفزاید. به موارد ذیل با دقت عمل کنید : کلیه اجزای دستگاه ها به استثنای لوازم جانبی و مصرفی به مدت 12 ماه، یکبار جهت گارانتی این گروه مهندسی پذیرفته می شود. چنانچه در این مدت در دستگاه مشکلی بوجود آید، می توانید با تماس مستقیم و یا اعلام کتبی از این خدمات و گارانتی استفاده نمایید. موارد ذیل، دستگاه را از گارانتی خارج می نماید
 1-باز کردن و تعمیر دستگاه توسط افراد غیر مجاز
 2-استفاده از لوازم جانبی غیر استاندارد
 3-خرابی ناشی از کمی اب و روغن و یا تعویض دیر هنگام
 4-استفاده غیر صحیح و فشار بیش از حد به دستگاه
 5-شکستگی بدنه
 6-فقدان تاریخ یا مهر گروه مهندسی برق، صنعت، دیزل در قرارداد منعقد شده فی مابین .
توصیه میگردد حتما مشورت کنید حتی بصورت تلفنی کارشناسان ما در خدمتتان هستند .
شرایط گارانتی بسیار ساده و اسان
 1. تعهدات شركت در قبال گارانتي محدود به استفاده كالا در شرايط استاندارد صحيح و تعريف شده براي كالا از حيث دما، شدت جريان، پتانسيل قدرت ، محل نصب ( که به تایید این گروه مهندسی رسیده باشد ) ... مي باشد.
 2. محصولات شركت به جز در موارد ضربه فيزيكي، پارگي، جويده شدن و يا سهل انگاري در استفاده ، شامل گارانتي مي باشد.
 3. كاربر نهايي بايد بلافاصله پس از كشف هر نقصي كه تحت پوشش گارانتي است و قبل از پايان دوره گارانتي مراتب را به اطلاع این گروه مهندسی بصورت کتبی برساند.
 4. گارانتي فقط شامل نقايص و معايبي است كه به تشخیص کارشناسان فنی و متخصص از جانب گروه مهندسی برق، صنعت، دیزل بوده باشد و یا کارشناسی که مورد تایید دو طرف قرارداد باشد .
 5. ايرادهاي ظاهري مانند خراشيدگي و ساييدگي ، برآمدگي، خرابی جزیی و کلی در ظاهر سیستم دیزل ژنراتور ها و یا ژنراتورهای گاز سوز و یا بنزینی و یا هر نوع دیگر که از گروه مهندسی برق ، صنعت، دیزل تهیه شده باشد ... قبل از نصب و استفاده قابل پذيرش مي باشد.
 6. مدت گارانتي از زمان صدور فاكتورفروش، محاسبه مي شود.
 7. كليه محصولات شركت داراي 12 ماه یا 1500 ساعت گارانتي مي باشد. با توجه به تولید برق در سیستم ما و حیاتی بودن مسئله شما در هر ساعت میتوانید با شماره تلفن 09122121812 به مدیریت محمد گودرزی تماس حاصل فرمایید