اجاره موتورهای دیزلی و گاز سوز

گروه مهندسی برق ، صنعت ، دیزل (B.S.D ) یکی از متعهدین و متخصصین در زمینه فروش و اجاره موتورهای دیزلی و گاز سوز بهمراه ژنراتورهای مختلف و برندهای معتبر دنیای صنعت برق میباشد.
اجاره ، خرید ، فروش و خدمات پس از فروش و تامین قطعات
اجاره موتورهای سنگین ، در حد نیروگاهی با سوخت گازئیل و گاز
تامین و نگهداری در قالب قرداد بطور مجزا ، با خدمات عالی و نیروهای متخصص
تامین قطعات به همراه مکانیکهای با تجربه در سراسر ایران تعمیرات انواع دیزل ژنراتور
اجاره دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گاز سوز از 100 کاوا الی 100 مگاوات

a1

گروه مهندسی برق ، صنعت ، دیزل (B.S.D ):

عرضه کننده موتورهای متفاوت و برندهای معتبر در دنیا جهت فروش که به صورت موجودی انبار و یا در قالب سفارش با تحویل سیستم در اسرع وقت ، شاملVOLVO , PERKINS , CUMMINS , MWM , لیلاند و لوول و دویتس در قدرتهای مختلف می باشد.
همچنین در زمینه اجاره انواع ژنراتور با موتورهای دیزلی و گاز سوز در قدرتهای متفاوت بخصوص در قدرتهای بالا در خدمت صنایع و تولید کنندگان و شرکتهای نفتی و ساختمانی کشور میباشد .
اجاره انواع مولدهای دیزلی و گاز سوز در قدرتهای 500 کاوا تا مگاواتهای بالا بصورت تک موتور و یا با استفاده از سیستم پارالل تا هر انچه که مورد نیاز باشد ، بدون هیچگونه محدودیتی در نوع و قدرت ، و حتی احداث نیروگاه دیزلی ، گاز سوز ، و سیکل ترکیبی در خدمت جامعه صنعتی و تولیدی کشور عزیزمان هستیم .
با سالها تجربه و حضور در بازار ایران ، بنیان های فنی ، علمی و اقتصادی و تجهیزاتی خود را بهبود داده و با گسترش دادن این مهم در زمینه جذب و آموزش پرسنل متخصص و مجرب گامهای موثری برداشته و بجلو حرکت می کند .

زمینه های فعالیتهای گروه مهندسی برق. صنعت . دیزل (B.S.D ) درحال حاضر عبارتند از :

-ژنراتور از 100 کیلووات الی 100 مگاوات بصورت اجاره یا فروش انواع ژنراتور با موتور گاز سوز و دیزل ژنراتور در کل ایران میباشد .
- فروش انواع موتور ژنراتور گازسوز و دیزلی , پمپ بنزین, پمپ گازوئیل , و انواع جایگاهای سوخت سیار و الکتروموتور و موتورهای دریایی میباشد.
-نصب , تست و راه اندازی نیروگاههای برق ( گازی و دیزلی ) , انواع ژنراتورها و مولدهای برق گازی و دیزلی از صفر تا صد کل مراحل اجرایی .
- وقتی با شرکت معتبر و با تحربه ای مانند برق ، صنعت ، دیزل (B.S.D) کاری را شروع میکنید ارامش و آسودگی خاطر خواهید داشت.
-طراحی و ساخت انواع تابلو برقهای قدرت و فرمان و امرجنسی و موازی کردن برق با عنوان پارالل با بهترین بردهای کنترل معتبر دنیا ، از جمله شارژر باطری ، تایمر و کنترل های اتوماتیک دیزل .
-طراحی و ساخت انواع تابلو های امرجنسی (A,T,S ) با بهترین قطعات و گارانتی معتبر
-طراحی وساخت انواع تابلو توزیع , قدرت فرمان دستی و اتوماتیک .
- ارائه خدمات بعد از فروش شامل لوازم یدکی ، نگهداری و سرویس نگهداری با اپراتورهای با تحربه و کارآمد در قالب یک قرارداد.
-مشاوره تخصصی و آموزش در کلیه مراحل خرید ، نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور. این شرکت آماده ارائه هر گونه مشاوره در زمینه خرید دیزل ژنراتور و قطعات اعم از یدکی و مصرفی ( حتی اگرمعاملهای در زمینه خرید یا اجاره با ما نداشته باشید، تا جای که برای ما هزینه نداشته باشد برای شما هم بدون هزینه خواهد بود).خواهد بود .
-احداث نیروگاههای دیزلی موقت بر اساس استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز جهانی
-عقد قراردادهای کوتاه مدت و یا بلند مدت سرویس نگهداری و دوره ای .
-ساخت کاناپی با بهترین عایق های صوتی جهت کاهش صدا ،اطلاعات بیشتر در سایت این شرکت میباشد .
-بازسازی و نو سازی و تعمیر اساسی دیزل ژنراتور و موتورهای گاز سوز
-طراحی فنداسیون مربوط به دستگاه با نقشه کوپله کننده بر اساس دانش روز
لازم به ذکر است که امروز گروه مهندسی برق . صنعت . دیزل(B.S.D) ضمن برخورداری از تحربه و طیف وسیعی از نیروی انسانی کارآمد و متخصص در هر لحظه کنار شما خواهد بود، این امر ما را یکی از گروهای فعال و معتبر درحوزه صنعت برق کشور تبدیل نموده است .
با ما تماس بگیرید ............