نصب و راه اندازی ژنراتورها

a1 a1

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور و یا ژنراتور های گاز سوز :
یکی از ارکان بسیار مهم در مولد های برق اعم از برق اضطراری یا دائم کار و یا سیستمهای نیروگاهی .....
محل نصب دیزل ژنراتور شما کجاست؟ محوطه باز
داخل حیاط ساختمان
در داخل طبقات ساختمان
در طبقات منفی
در موتورخانه
در پشت بام
در حیاط خلوت
و یا هر مکان دیگر با شرایط خاص محیطی و منطقه ای جهت استقرار مولد برق و با کیفیت مناسب و استفاده بهینه برای کمتر شدن اصطحلاک و طول عمر بیشتر دستگاه شما .
گروه مهندسی (B.S.D )برای نصب دیزل ژنراتور در تمام این محل ها راهکارهای خاص خود را دارد. چرا بیشتر ربع قرن تجربه در این زمینه بالاترین امنیت خاطر را همراه دارد
برنامه ما جهت نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور یا ژنراتور گاز سوز شما عبارتند از:
در اولین گام شناسایی منطقه و بررسی نوع بادهای موسمی و فصل ، سنجیدن میزان گرما و سرما و تعیین بهترین جهت استقرار مولد و از همه مهمتر خواسته های کارفرما از همه نظر :
1 -اجرای فونداسیون
2 - اجرای سازه نصب
3 - نصب تابلو چنج اور
4 -جاگذاری دیزل ژنراتور روی فونداسیون یا سازه طراحی شده
5 - کابل کشی بین دیزل ژنراتور، تابلو چنج اور و تابلو مصرف و توزیع
6 - سینی کشی و لدرکشی
7 - اجرای سیستم ارت
8 - ساخت سیستم ورودی هوا و دمپرها
ساخت کانال خروج هوای رادیاتور
9 - لوله کشی اگزوز و اجرای اگزاست فن
ساخت مخزن سوخت
10 - اتصال بین مخزن سوخت و باک سوخت روزانه دیزل ژنراتور و در صورت گازی بودن اجرای خط لوله گاز
11 - نصب فیلتر سوخت، پمپ های انتقال، لول گیج

و در نهایت : استارت دیزل ژنراتور و قرار دادن زیر بار
و انجام عملیات تست زیر بار آموزش اپراتور جهت کارهای روزه مره که هر روز قبل و بعد از استارت و روشن شدن میبایست انجام شود.
اکر اهمیت نصب دیزل ژنراتور را نسبت به اهمیت خرید آن بسنجیم ، اهمیت کمتری نداشته و بلکه بسیار حائز اهمیت بوده ، چرا که نصب نادرست باعث کاهش راندمان ، طول عمر ، ایجاد هزینه های جزئی و کلی دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گاز سوز و یا سیستم نیروگاهی شما خواهد شد و ابن امر توقف کارکرد دستگاه مولد را در پی خواهد داشت.
مشکلات ناشی از نصب غیر اصولی را جدی بگیرید! از ابتدا تا انتهای کار را به شخص و یا شرکت معتبر و یا به این گروه مهندسی بسپارید و با خیال آسوده به سایر امور مهم خود بپردازید!
برای دریافت اطلاع کاری و میزان هزینه های عملیات نصب ، لطفا برای ما یک ایمیل به آدرس مندرج که تمام خواسته ها و برنامه درخواستی شما در آن است جهت استعلام قیمت ارسال فرمایید! این امر برنامه سایت ویزیت ذا همراه داشته و اطمینان داشته باشید که بهترین کار و با کیفیت تمام و قیمتی مناسب و در زمان مناسب تقدیم حضورتان خواهد شد !!!!!
گروه مهندسی برق . صنعت . دیزل برنامه خدماتی نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور و ژنراتورهای گاز سوز را منحصر به فروخته شدهای خود نمیداند بلکه از مرحله بعد از تهیه سیستم نیز در خدمت شما خواهد بود ، و حتی منحصر به برند دیزل ژنراتور و یا ژنراتور گاز سوز خاصی نیست. ما تجربه نصب ژنراتورهای گوناگون از جمله کاترپیلار، کامینزپاور، ام تی یو، دویتس، دویتس ام وی ام ، پرکینز، ولوو، ام وی ام، دوسان، لوول و درمن را داریم.
مشخصات فنی تمام موتورها و تسلط کافی همراه با تجربه از داشته های ما میباشد.
مهم نیست چه ژنراتور دیزلی یا گازی را از چه کسی و یا چه کشوری تهیه کرده اید، ما آن را بهترین حالت برای شما نصب کرده و به بهره برداری خواهیم رساند.