درباره ما

گروه مهندسی برق.صنعت.دیزل که بیش از دو دهه آغاز و بنیان آن میگذرد و حاصل چند تیم متخصص و با سابقه فعالیتهای فنی و تخصصی از دل بازار تهران در زمینه برق اضطراری ، تامین برق مصرفی کارفرمایان و تمام مواردی که به دیزل ژنراتور و خدمات آن بود بوجود امد .
در مجموع همه ما شاگردان بازار سعدی ( خیابان تختی) بودیم که با هم یکی شده و فعالیت خود را آغاز کردیم.
کار و دستگاههای آنزمان بسیار متفاوت بود و تمام تمرکز ما ساخت و تولید و کوبله ژنراتور و ساخت تابلوهای مختص به دیزل ژنراتورها بود . و برنامه های نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش این صنعت متمرکز شده بود.
و تیم ما میتوانست بهترین خدمت را با کمترین و بهترین قیمت به کارفرمایان ارائه دهد ، چرا که همه کننده کار و متخصص بخش خود بودند و هزینه های جانبی و عوامل افزایش قیمت را نداشتم.
اینگونه بود که گروه ما متشکل از مهندسین و دوستان با تجربه کاری باهم شده و هر کدام قسمت خود را به نحوه عالی پیش میبردیم ، و اینکه این کنترل و هدایت و برنامه ریزی توسط یک نفر انجام میگردد.

تعهد و تخصص ما

گروه مهندسی برق.صنعت.دیزل طی این دو دهه فعالیت و تجربه کاری بطور تخصصی در زمینه دیزل ژنراتورها و ژنراتورهای گاز سوز و بطور کل ملزومات و متعلقات مرتبط به آن فعالیت کرده و در خدمت جامعه صنعتی و ساختمانی و نفت و گاز بوده و هستیم.
کوبله انواع ژنراتور ، تعمیرات و تامین قطعات و مواد مصرفی ، ساخت انواع تابلو های کنترل و فرمان ، تابلو قدرت ، سیستم پارالل ، ساخت تابلوهای تخصصی جهت شیرینگ و اتوماتیک نمودن . تابلو های امرجنسی یا A.T.S و تابلو های تخصصی جهت کل سیستم کنترل و فرمان ، ساخت انواع ارابه و تریلرهای تک و جفت محور ، ساخت انواع کنوپی و برای موتورهای بزرگ استفاده از کانتینرها 20 یا 40 فوت برای عوامل صوتی و جوی ، قرارداد تامین و نگهداری ، نصب و راه اندازی ، برنامه های اپراتوری و سرویس های ادواری و ........ بطور کل در زمینه ژنراتور ها ، دیزل ها ، موتورهای صنعتی و زمینی ، موتورهای گاز سوز و تمام موارد مرتبط در خدمت جامعه صنعتی و تولیدی و ساختمانی میباشیم.


کارهای انجام شده

تجربه بیش از بیست سال این گروه مهندسی مانند هر کار و برنامه دیگر تشکیل شده از تجارب و لحظه های سخت و آرام ، و ما هم با همین سختیها آبدیده شده ایم ، چه بسا که همین تجربه های تلخ و شیرین بزرگترین امتیازی است که موفقیت کاری و اجرای هر چه بهتر پروژه های جدید را در تضمین میکند.
گفتنی است که با ورود موتورهای زمینی و صنعتی جدید که حجم آنها کوچک ولی قدرت بسیار بالا است و بردهای کنترل تحولی در این صنعت بوجود آورد و و اجرای کارها و پروژه های اجراء شده ما دربسیاری از بیمارستانها ، معادن ، تالارها ، گلخانه ها ، مراکز دولتی و ساختمان های مسکونی ، در صنایع نفت و گاز و فرودگاه ، مشخصا" در عسلویه از بندر کنگان تا پارسیان ، خطوط لوله آب و گاز و نفت ، و جدیدا نیز استفاده از ژنراتور گازسوز برای صنعت ماینر و بسیاری از واحدهای تجاری و تولیدی در سراسر ایران حاصل کارهای ما بوده است ، ای گروه در این زمان با نگاه دقیق و سرلوحه قراردادن کیفیت همراه با زیبایی پروژه اجرای با هدف رضایت کارفرما و ثبت یک رزومه خوب برای گروه میباشد.
آخرین نکته : در ابن بازار ، ارائه بهترین و بروزترین کالا همراه با قیمت مناسب و با در نظر گرفتن تمامی خواسته های کارفرمای محترم و از آن مهمتر خدمات پس از فروش ، گارانتی معتبر و اصولی که آرامش خیال برای مالک را داشته باشد اصل و اساس و بنیاد کارهای این گروه مهندسی می باشد.

یک تماس فاصله شما با تیمی قدرتمند و با تجربه اجرایی است .